Заслужено функціональний ліхтар: Nitecore MT22C

23.03.2018

Абсолютно нове введення в багатофункціональні ліхтарі, відкриває нові можливості управління і доступом до всіх можливих функцій – все це реалізовано в ліхтарі Nitecore MT22C. Асортимент ліхтарів серії MT включає безліч пристроїв, що володіють всіма можливими технологіями, але дана модель – це щось особливе, і головне вона безперечно виділяється серед своїх.


 

 

Перші враження

Лінійка ліхтарів в яку увійшов Nitecore MT22C славиться своїми можливостями. Застосування пристроїв з даної серії володіє, можна сказати «безмежними» особливостями, які стануть незамінними для неосяжної сфери їх використання. Ліхтар від компанії Найткор може бути, як тактичним, підствольним, туристичним і навіть придатним для щоденного використання. Неймовірно компактні габаритні розміри дозволять переносити MT22C навіть в кишені.

Також варто звернути увагу на функціональні можливості, які надійно сховані під міцним корпусом з авіаційного алюмінієвого сплаву. Обладнання, використане для роботи, виготовлялося за сучасними технологіями, ну а як же без них! Основною якістю, на якій можна рівнятися ліхтарям – це світлодіод. Ось у даній моделі використовувалася остання розробка американських інженерів з компанії CREE. І так джерело світла при грамотному поєднанні з платами і джерелом живлення, як зроблено саме тут, виводить на світло – 1000 люмен потужності. Але і краща на встановленому рівні інтенсивність, яка відіграє велику роль як у тактичних умовах, так і в туристичних. І дозволить розгледіти найдрібніші деталі на максимально освітлюваній відстані 185 метрів.

 

Завдання «вичавити» максимум

Спочатку складно сказати про те скільки зможе протриматися даний ліхтар на акумуляторному елементі живлення. Ось значення, заявлене виробником, а саме Найткор, точно Вам сподобається і воно становить 500 годин. Забезпечення стільки довгої роботи залежить скоріше всього від акумулятора, для якого природним чином відведено спеціальне місце. Секрет полягає в тому, що для настільки довгої роботи, був використаний найпотужніший, а точніше ємний акумулятор, що перезаряджається типорозміром 18650, і володіє об'ємом 3500mAh.

Кращий час роботи серед своїх аналогів і плюс доповнений невеликим розміром. Використаний тип акумулятора є кращим серед перезаряджаємих, тим що володіє хорошими якостями продуктивності, можливістю перезаряджання в будь-якому зручному зарядному пристрої навіть, наприклад, в Power Bank`і – Nitecore F2 або Nitecore F1. Використання 18650 – це вірне рішення як для досвідчених, так і початківців. Акумулятор буде служити вірно і дуже довго, але за умови правильного зберігання або використання. І замість доброго ставлення до себе, не підведе в будь-якій екстрено виниклій ситуації.

 

Чіткий контроль

Щось новеньке і більш точне надала на цей раз компанія Найткор. Цього разу – це інноваційний і раніше не застосовується обертовий механізм. Це потрібно для того, щоб забезпечити правильну роботу «юного» тактичного ліхтаря, правильно, це зручне і доступне управління. За рахунок використовуваної технології повороту перемикача, у користувача з'являється можливість чіткої установки необхідної яскравості. Такий параметр дуже важливий у проміжок часу, коли заходить сонце, і вже стає темніше, але не на стільки щоб вимагати максимуму від ліхтаря МТ22С. Яскравість можна самостійно виставити, варіюючи між 0.5 люмен і 1000 люмен потужності. Спеціально розроблена форма, що представляє з себе суцільно лите коло, з невеликими, але дуже практичними у використанні насічками, так званими ребрами за рахунок яких управляти ліхтарем стає дуже легко навіть у спеціальному спорядженні або в холодну пору року, перебуваючи в рукавичках.

 

Виносна або стаціонарна

Така складова як управління відіграє велику роль, коли стоїть завдання у виборі потрібного тактичного та мисливського ліхтаря. Адже весь успіх трофею з полювання і закінчення заданої операції залежить тільки від правильно підібраного режиму яскравості і своєчасного включення ліхтаря. Так як компанією Найткор виконано неймовірно величезний шлях до досягнення заданої мети, інженерами було виконано одне, але дуже важливе впровадження – це розміщення на торцевій частині кнопки, яка може заміститися більш функціональною виносною при закріпленні ліхтаря на зброю. Торцева кнопка відповідає за Включення і Виключення, а ось поворотний перемикач відповідає за все інше. Їх спільна робота дозволяє відповідно призначеним для користувача вимогам встановити яскравість, і при натисканні на кнопку ON/OFF включити встановлену яскравість.

Впровадження двох різних кнопок управління дозволяє використовувати освітлювальний прилад Nitecore MT22C зі зброєю, то ним можна буде управляти за допомогою виносної кнопки. Завершальною перевагою торцевої кнопки, є матеріал виготовлення і це міцна, приємна на дотик гума, управління якою буде зручним навіть в рукавичках.

 

Точно в ціль

Для того, щоб бути точно впевненим у собі і виконувати всі поставлені завдання, у ліхтар Найткор МТ22С були запрограмовані деякі важливі функції. До них можна віднести робочі процеси, від яких залежить рівень або режим світіння. Програмою ліхтаря встановлений один єдиний спеціальний режим – це Строб має дуже широку область використання, але головне виступає в ролі яскравого світла для дезорієнтації нападника.  

У досконалості немає межі, і ліхтар прикрашає технологія регулювання температурою. Дозволяє автоматично контролювати загальну температуру корпусу, не даючи перевищити критичну межу, тим самим надаючи довгого терміну експлуатації.

 

Переваги

  • Знадобиться для використання як тактичних, так і в мисливських цілей
  • Можливість виконати заміну стандартної торцевій кнопки на виносну
  • Сумісність з практичними і головне доступними елементами, що перезаряджаються - акумулятори 18650
  • Для більш зручного керування розміщення торцевого і бічного перемикача
  • 3 режими роботи, з яких 2 рівня яскравості і один спеціальний – Строб
  • Використовуються досконалі оптичні технології для підвищення продуктивності
  • Вбудоване тактичне кільце і плоска торцева частина, дозволять встояти на будь-якій поверхні.
  • Завдяки кліпсі з нержавіючої сталі, ліхтар можна зачепити на рюкзак або кишеню

 


 

Успішне виконання тактичної операції або проходження певного шляху залежить від правильно підібраного спорядження. Так ось Nitecore MT22C - це те, що потрібно для подолання потрібної мети. Багатофункціональний ліхтар придатний навіть під водою на глибині до 2-х метрів. Так що його не здивувати різкою зміною погоди і навіть умовами використання. Висвітлити відстань до 185 метрів – не проблема, безперервно світити протягом 500 годин – легко.

 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING