Оптовий відділ

(067) 787-57-03(063) 684-62-44

NITECORE УКРАЇНА відкрита для всіх, ми працюємо з великими всеукраїнськими компаніями, інтернет-магазинами, дрібним оптом і тими, у кого є бажання розширити свій асортимент товарами ТМ NITECORE.

Наша цільова аудиторія - збройові, туристичні, спортивні магазини, а також магазини, де представлені товари для полювання і риболовлі. Ми зможемо запропонувати найкращі оптові ціни на всю лінійку продуктів компанії.

У нас ви дізнаєтесь про останні новинки і ексклюзивних товарах із застосуванням новітніх запатентованих технологій в процесі виробництва.

Купуючи світлодіодні ліхтарі ТМ NITECORE ви купуєте якісну продукцію з повним сервісним обслуговуванням по всій Україні. Всі оптові клієнти, можуть розраховувати на рекламну підтримку в рамках проведених компанією NITECORE заходів і акцій.

Як ексклюзивний офіційний дистриб'ютор TM NITECORE на території України, наша компанія NITECORE УКРАЇНА надає гарантійні і післягарантійні послуги, а також сервісне обслуговування всього модельного ряду світлодіодних ліхтарів ТМ NITECORE.

Стати дилером

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING