Про нас

ТМ NITECORE АБСОЛЮТНИЙ ЕКСПЕРТ В ОБЛАСТІ ЛІХТАРІВ
ТМ NITECORE входить в корпорацію «SYSMAX Industry Co., Ltd.» і є провідним у світі виробником спеціалізованих товарів в області освітлення для користувачів професійного рівня в різних професій і областей з 2002 року. Ліхтарі ТМ NITECORE є неодноразовими переможцями на різних світових виставках.

Гарантія 5 роківПонад 100 країнУнікальні патентиЕксклюзив в Україні
Ми надаємо офіційну гарантію 5 років на ліхтарі Nitecore.Продукція компанії успішно продається більш ніж в 100 країнах світу.Інженерами компанії розроблені і запатентовані десятки унікальних функціональних і технологічних рішень.Продукція Nitecore офіційно представлена ​​в Україні і активно розвиває дилерську мережу.

Місія компанії залишається незмінною: зробити краще для кращих. NITECORE прагне розробляти інноваційні продукти, які перевищують очікування клієнтів. А розуміння потреб клієнта є джерелом нових ідей. Підтвердження цьому є сертифікат оцінки якості ISO 9001: 2008, а також ряд запатентованих технологій.

 

Товари Nitecore призначені для кемперів, туристів, альпіністів, велосипедистів, мисливців, любителів занурень і рибного лову. І це тільки найменший список. Ліхтарі Nitecore часто застосовні на відкритому повітрі, правоохоронними органами, в промислово-комунальних установах. До речі, відмінним рішенням для подарунка стане світлодіодний ліхтарик в подарунковій упаковці.

Повний модельний ряд всесвітньо відомих ліхтарів, аксесуарів, а також новинок Nitecore представлений на сайтах офіційних дилерів. Весь асортимент є в наявності на складі, так що ви вчасно зможете отримати замовлення.

 

Компанія NITECORE УКРАЇНА надає 5 років гарантії, а також післягарантійне обслуговування акумуляторних світлодіодних ліхтарів.

У нас є вигідні пропозиції для дилерів за найкращими цінами в Україні.

У компанії працюють професіонали високого рівня. Наші фахівці в сфері продажу, обслуговування і ремонту світлодіодних акумуляторних ліхтарів завжди готові запропонувати вам найкраще. Чесність, повагу, доброзичливість, пунктуальність - наші головні принципи в роботі з клієнтами. А індивідуальний підхід дозволяє максимально задовольнити потреби наших клієнтів від одержуваних товарів TM NITECORE УКРАЇНА.

 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING