Нетиповий і енергоємний акумулятор 18650: Nitecore NL1835HP

15.10.2017

Компанія Nitecore вміє дивувати передовими технологіями не тільки в ліхтарях, зарядних пристроях і спеціальному світловому обладнанні - нетиповими можуть бути і такі, здавалося б, буденні речі, як акумулятори. Nitecore NL1835HP – акумулятор нового покоління електроніки, який зможе зруйнувати будь-які стереотипи і забобони про елементи живлення.


 

Акумулятор 18650 Nitecore NL18650HP

 

Розмір той же, а продуктивність більше

 

Скільки разів ви стикалися з несподіваною розрядкою вашого ліхтаря, фотоапарата або іншої своєї техніки на елементах живлення? Як часто ви міняєте свої акумулятори, тому що вони починають розряджатися швидше з кожною новою зарядкою? Новий акумулятор NL1835HP змусить вас забути про всі колишні проблеми з елементами живлення. Насамперед, незважаючи на стандартний розмір акумуляторів 18650, він володіє високою продуктивністю з граничним значенням вихідного струму 8А і ємнісним об'ємом 3500mAh. Крім того, цей акумулятор дозволяє працювати з приладами високої потужності 18650, а значить, істотно розширює можливості використання. Наприклад, така модель підійде для живлення далекобійних фар і ліхтарів високої продуктивності.

 

Безпека і надійність

 

Компанія Найткор завжди гарантує не тільки довгий термін служби, але і високий рівень безпеки, що підтверджується міжнародними сертифікатами. Неякісні акумулятори часто призводять до непередбачуваних ситуацій, але це точно не про цю модель. У своєму невеликому розмірі вона вмістила не тільки дивовижну потужність, але і високоякісний захист, як і всередині, так і зовні. Система безпеки гарантує запобігання короткого замикання, захисна плата перевіряє і регулює робочу температуру, а зверху корпус захищає від поломок і пошкоджень внутрішніх складових. Зовнішня захист є і контактів акумулятора, які завдяки цьому володіють особливою стійкістю до ударів. 

 

Акумулятор 18650 Nitecore NL18650HP

 

Заряджай скільки потрібно

 

Все ще використовуєте батарейки? А що, якщо ми скажемо, що, використовуючи NL1835HP, ви зможете замінити 500 пар батарейок типорозміром CR123? Цей вибір привабливий не тільки економічно, але й екологічно! Звичайно, елементи живлення потребують перезарядження, але і тут у вас залишається досить широкий вибір зарядних пристроїв, адже для нього підходять майже всі зарядні пристрої Nitecore: інтелектуальна серія Intellicharger, цифрова серія Digicharger, керовані зарядні пристрої з вбудованим USB портом та інноваційна серія зарядних пристроїв SC.

 

Переваги:

 

  • Зберігаючи стандартний розмір 18650, має велику енергоємність в 3500mAh
  • Граничні значення вихідного струму 8А
  • Розрахований на більше ніж 500 циклів повної зарядки і розрядки
  • Захищений від короткого замикання і перегріву в процесі використання
  • Має зовнішнiй захист від пошкоджень і поломок
  • Стійкий до ударів завдяки захисту контактів
  • Сумісний майже з усіма зарядними пристроями Найткор

 


 

Кажуть, що з віком, втрачаєш здатність дивуватися, але нам здається, компанія Найткор зможе здивувати кожного і новий акумулятор 18650 Nitecore NL18650HP – пряме тому підтвердження. Зберігаючи стандартну невелику форму 18650, він дивує не тільки енергоємністю, екологічністю, безпекою, але і зносостійкістю і неймовірно довгим терміном служби. Варто самим спробувати, щоб переконатися в цьому.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING